Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 43
28. PDGM Semineri ve Sergisi  › Davet
Davet

Düzenleme komitesi adına, sizleri şirketlerimizi Bölümümüz tarafından düzenlenecek olan 28. İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Seminer ve Sergisine katılmaya davet etmekten mutluluk duymaktayım. Bölümümüze 27 yıl önemli hizmetler vererek emekli olan Prof. Dr. Mustafa Onur adına itaf edilen 28. İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Seminer ve Sergisi 21-22 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi, Maslak Yerleşkesi, Maden Fakültesi İhsan Ketin Konferans salonunda yapılacaktır.

27 yıldan bu yana düzenlediğimiz ve gelenekselleşen İTÜ Petrol ve Doğal Gaz Semineri ve Sergisi’nin temel amaçları; Türkiye ve dünyanın gündemini meşgul eden petrol, doğal gaz ve jeotermal enerji konularında üniversite–endüstri işbirliği çerçevesinde sektör yöneticileri ve uzmanlarının görüşlerini almak, yurtdışından saygın araştırmacıları davet ederek yaptıkları araştırmalar konusunda bilgi almak, bölümümüzde yapılan araştırma konularında bilgi vermek, mezunlarımızla bir araya gelmek, Bölümümüze 1989 yılında giren meslektaşlarımıza kutlama plaketi vermek ve yeni mezunlarımızı güzel bir etkinlik ile yeni hayatlarına uğurlamaktır. 

Ülkemize ve mezunlarımıza hizmet üretmeyi amaçladığımızdan, düzenlenen seminer ve sergiye katılımınız ve katkılarınızla destek vereceğinize inancımız tamdır. Katılımınız ve katkılarınız, bizlere bu seminer ve sergiyi sürdürmek için cesaret vermekte ve üniversite-endüstri işbirliğinin daha çok gelişmesine olanak tanımaktadır. 

Seminer ve serginin sosyal aktivitesi olarak yapılan Boğaz gezisi, İstanbul ve Boğazın güzelliklerini keşfetmek ve keyifli saatler geçirmek için önemli bir fırsatı da sunmaktadır. 

Hepinizi  içtenlikle  28. İTÜ Petrol ve  Doğal Gaz  Seminer ve Sergisi’ine  katılmaya  davet ediyorum. 21-22Haziran 2018’de İstanbul’da görüşmek dileğiyle…    

Doç. Dr. Gürşat Altun
Bölüm Başkanı